wtorek, 31 grudnia 2013

Szczęśliwego Nowego Roku!

Obecny rok się powoli kończy. Nie wiem czy dla wszystkich był udany, ale na pewno Szalone Lwy mogą go zaliczyć do jednego z najlepszych w życiu. Ten rok obfitował w znaczące dla nas wydarzenia: nasz ślub i wesele, zmianę pracy A., przeprowadzkę do pierwszego mieszkania w naszym życiu, którego nie musimy dzielić z innymi osobami, pierwsze wspólne całe święta Bożego Narodzenia.
Do przykrych wydarzeń z tego roku można zaliczyć tylko śmierć mojego dziadka, który mimo moich zapewnień nie doczekał naszego ślubu i nowego członka rodziny.

Mam nadzieję że kolejny rok przyniesie kolejne radosne chwile i będzie obfitował w szereg wyjazdów i wydarzeń, którymi zamierzamy się dzielić w dalszym ciągu na naszym blogu.

Drodzy nasi wierni czytelnicy składamy Wam życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014. Niech ten nadchodzący rok będzie motywacją do zmian na lepsze w Waszym życiu, do zrobienia tego czego nie odważyliście się zrobić w tym roku, do poznawania nowych ludzi i miejsc, o których marzycie.

Powoli szykujemy się do naszego Sylwestra. W tym roku spędzamy go w Krakowie razem ze znajomymi na "domówce". Zakąski są już gotowe, alkohol mrozi się w lodówce. Zamierzamy też na chwilę zaglądnąć przed północą na Rynek w Krakowie bo w tym roku miasto się postarało i organizuje najlepszą imprezę plenerową w całej Polsce. Oby impreza potrwała do białego rana bo chcemy w najlepszych nastrojach zakończyć ten udany dla nas rok.

Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy życzą Wam A. i M.

Zakochany

10 komentarzy :

 1. To był dla Was piękny rok i życzymy Wam, żeby 2014 był równie piękny, albo, jeśli to możliwe, jeszcze piękniejszy! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za życzenia. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku również dla Was.

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2014

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy serdecznie. Oby się spełniło.

   Usuń
 3. Wiesz co, każda stacja i polsat i tvn i jedynka takie imprezy szykowały a w tv wyszło jedno wielkie nic ! Żenada jak dla mnie i dobrze, że nie poszłam na rynek osobiście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Impreza na rynku może nie była ideałem organizacyjnym, ale dla samego zobaczenia rynku nocą warto było się przespacerować :)

   Usuń
 4. Szczęśliwego Nowego Roku! Niech spełniają się Wam wszystkie plany i marzenia i niech ten rozpoczęty będzie piękniejszy od poprzedniego;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy pięknie za życzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzymy również dla Ciebie.

   Usuń
 5. Wszystkiego najlepszego w 2014 roku! Oby okazał się dla Was pod każdym względem szczęśliwy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy. Życzymy spełnienia wszystkich Twoich postanowień.

   Usuń