poniedziałek, 2 września 2013

Sesja narzeczeńska

Na sesję narzeczeńską wybieraliśmy się już dobre kilka tygodni. Miała ona być w Gorlicach, więc pozostawały tylko weekendy, bo w tygodniu jesteśmy w Krakowie. Ciągle nie było czasu, ciągle było coś ważniejszego, a to znowu pogoda nie dopisała, ale w końcu udało się! 
Skąd wogóle pomysł na sesję narzeczeńską? My sami wcale nie zamierzaliśmy takich zdjęć robić, nie czuliśmy zbytnio potrzeby. Jednak fotograf, który będzie u nas na ślubie i weselu, w ramach pakietu dorzucił do oferty właśnie taką sesję jako gratis. Więc szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Co więcej nasz fotograf sam zaproponował, że będzie mu towarzyszyć jako pomoc jego partnerka (która ma też fotografować na naszym ślubie jako drugi fotograf). 
Dobrze, że fotografują na dwa aparaty, bo jak się okazało mają zupełnie różne spojrzenie i każde z nich ma swój pomysł na ujęcia. Dzięki temu zdjęcia są ciekawsze i bardziej dopracowane.
Pozowanie do zdjęć okazało się trudniejsze niż myśleliśmy. Z jednej strony trzeba pozować a z drugiej zachowywać się jak najbardziej naturalnie, najlepiej tak jakby nie było żadnego aparatu w pobliżu. Na szczęście pogoda udała się idealnie, może poza wiatrem, który rozwiewał mi włosy na wszystkie strony ;) 
Szczerze polecam taką sesję, bo to świetna pamiątka, a poza tym można się oswoić z aparatem, żeby na ślubie zachowywać się bardziej naturalnie. Naszych fotografów już polubiliśmy, to fajni ludzie i widać, że robią to z pasją. 
Jeśli chodzi o zdjęcia z sesji to nie chcemy ujawniać zbyt bliskich ujęć, bo cenimy sobie prywatność, ale dla ciekawych wrzucamy dwie fotografie.

Zakochana

8 komentarzy :

 1. hmmm zbyt bliskich zdjęć? ww takim razie usuń te w nagłówku, bo wydaje się być bardzo bliskie i wiemy wszyscy jak wwyglądacie, daj więc spokój

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja koleżanka w zimie (te śnieżne marcowe śnieżyce) miała sesję narzeczeńską i bardzo super wyszli obydwoje! Powiedziałam o czymś takim Narzeczonemu i uzgodniliśmy, że przed ślubem strzelimy sobie taką sesję! Pamiątka będzie bardzo fajna :)
  Widać, że Wam również udała się sesja - super :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Oba zdjęcia super! :) I jakie ładne plenery w tle... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. My robiliśmy sesję narzeczeńską żeby mieć wreszcie jakieś porządne zdjęcia i żeby zobaczyć jak pracuje nasz fotograf.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze zdjęcie cudowne!:) Magiczne miejsce:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Warto zrobić taką sesję narzeczeńską, piękne macie ujęcia.

  OdpowiedzUsuń
 7. To drugie zdjęcie jest rewelacyjne :)

  OdpowiedzUsuń