niedziela, 18 sierpnia 2013

Występ kabaretu PUK

W poniedziałek mieliśmy okazję uczestniczyć w występie krakowskiego kabaretu PUK. Była to idealna odskocznia od problemów w pracy i tych związanych z naszymi przygotowaniami
do ślubu. Występ kabaretowy odbył się w ramach X Białoprądnickiego teatru ogrodowego. Teatr ogrodowy to cykl 9 wydarzeń kulturalnych w plenerze  obejmujących tradycyjne spektakle, jak i teatr piosenki, kabaret czy np. rewię musicalową. Występ odbył się na specjalnie do tego celu utworzonej scenie przed zabytkowym dworkiem Białoprądnickim w Krakowie.

Kabaret PUK pochodzi z Krakowa i dopiero zdobywa popularność. W skład zespołu wchodzą 4 osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. W swoich występach łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Kabaret tworzą aktorzy i kabareciarze współpracujący z takimi krakowskimi instytucjami jak: Teatr KTO, Śródmiejski Ośrodek Kultury, Centrum Kultury ROTUNDA oraz Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. PUK zdobył też 2 miejsce w zeszłym roku na prestiżowym, znanym wszystkim, przeglądzie kabaretów PAKA u.

Kabaret PUK - nowy program Lets PUK It. Krakowski skład daje radę :))
Kabaret zaprezentował  swój nowy program pt. Lets PIK it!. Dominował w nim czarny humor, skecze z elementami absurdu i tematy społeczne zawsze aktualne takie relacje damsko-męskie. Skecze były przeplatane autorskimi piosenkami i krótkimi przerywnikami w stylu nowej interpretacji przysłów polskich.

Solidna dawka humoru - kabaret PUK w komplecie :)

Cały występ trwał godzinę i był warty zobaczenia w 100%. Spora dawka humoru,  z ukochaną przy boku i pięknym plenerze naładowała nasze "akumulatory" na cały tydzień. Oby takich wydarzeń jak najwięcej. Lato w mieście nie musi by nudne. Wystarczy tylko chcieć coś robić i ruszyć się z miejsca.

Zainteresowanych występami i twórczością kabaretu zapraszam na yt lub stronę internetową kabaretu PUK

PS. Chcemy by nasz blog cały czas się rozwijał i był przyjazny dla was. Dlatego podjęliśmy ,mam nadzieję dobrą decyzję, o zmianie tła postów. Teraz się chyba lepiej czyta niż na ciemnym tle. Życie "szalonych lwów" nie jest takie mroczne ;) 

Moj ukochana i jedyna A. dziękuje, że już 3 rok jesteś w moim życiu. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich urodzin. Samych szczęśliwych chwil przy moim boku :*  

Zakochany

5 komentarzy :

 1. Dziękuje za odwiedziny na moim blogu i dotarłam wreszcie do Was :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga była długa i kręta, ale w końcu się udało :) zapraszamy częściej teraz już będzie łatwiej.

  M.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chwila relaksu podczas ślubnych przygotowań to bardzo dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Porządna dawka humoru jest czasem potrzebna, zdecydowanie:)
  Tło zdecydowanie na plus, bardzo dobrze się czyta teraz notki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam kabarety i zdecydowanie na żywo o wiele lepiej się je 'ogląda', aniżeli w tv.

  OdpowiedzUsuń